Загрузка

Авторські напої

East Bar ресторану Углі - це концептуальный бар який є авторським відтворенням знань древнього культу Мітри, де за кожним напоєм стоїть історія поколінь.

Бар ресторану Углі - Golden Tai

Golden Tai

Golden Tai в звичному для нас розумінні коктейль, але це не так. Golden Tai це зілля, усі пазли якого зібранні дівчиною Тернатте для свого народу кіннарі в далекій Азії. Не знайомі доти традиції і рецепти культу Мітри відкрили таємниці, золото пізнання яких охороняла пурпурна квітка кліторія.

Бар ресторану Углі - Фірмові наливки

Фірмові наливки

Настойки приготовлені за старовинними рецептами мольфарів та кадагів, відтворені за рукописами жителів Алтайського краю і дуже стародавнього культу Мітри

Бар

Коктейльна карта є авторським витвором поєднання рецептур стародавніх мольфарів і кардагів, чернців і брахманів, що знайшли відображення в інфюзах, травяних кордіалах та квіткових пурпурних біттерах десятків регіонів.

Давні письмена великої Османської Імперії налічують сотні таємних відварів для покращення функціонування організму, таких як, спіруліна, якій близько 3,5 млрд років, чорна вода Sub Water з гуаміновим комплексом у детокс-коктелях SubSun і Awaren, тунктурами з трав і грибів, які є основою коктейлів Gellios і Luna.

Читати більше