Загрузка

Національні страви в східному ресторані Углі.

Охопити своїх гостей справжнім затишком і колоритом, східним шиком і витонченістю традицій вдається виключно закладам в східному стилі. Київський ресторан Углі на Великій Васильківській якраз такий - гостинний, красивий, щедрий на частування - винятковий!

Східна гостинність - це багата комбінація різних деталей і, зрозуміло, основна з них є дуже смачне застілля. Своїм гостям Углі пропонують не одну, а цілий мікс східних кухонь. У меню ви знайдете узбецькі, азербайджанські, грузинські, ліванські та турецькі страви. І що вражає найбільше, так це кухарі відповідних національностей, що створюють кулінарні шедеври на відкритій кухні закладу!

Так-так, магія приготування грузинських хінкалі з бараниною і кінзою або узбецької самси в тандирі відома тільки носіям національних кулінарних традицій. Так само як і ліванський салат Фатуш, правильніше і смачніше ліванця ніхто не приготує. Ідеально підібрані інгредієнти, збалансована рецептура, професійне обладнання - все це є на кухні ресторану Углі. Однак незабутніми страви тут робить інше. У майстерно приготованих вишукуваннях відчувається щіпка національного колориту, а це якраз під силу тому, хто з дитинства знайомий з традиціями своєї рідної кухні.

Національний колорит можна скопіювати, рецепт страви можна вивчити і навіть вдосконалити, але тільки ті ресторани, де готують носії національних кухонь, зачаровують і запам'ятовуються гостям назавжди. Перевірено досвідом.

27 March 2020

Святкова вечеря 8 березня

Святкова вечеря 8 березня в щойно відкритому ресторані «Углі». Широкий вибір східних страв з відкритої кухні, неймовірна атмосфера лаунжу та музичний супровід від DJ STARKOV 

Святкова вечеря 8 березня
21 May 2020

Fashion бранч з Айна Гассе

Бранч, за участю талановитого дизайнера Айна Гассе, засновника бренду AINA GASSE.

Fashion бранч з Айна Гассе